Jakie akcesoria wybrać do domowej kuchni?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gotowanie i pieczenie mogą codzienne prowadzić do nowych, kulinarnych odkryć i zachwytów. Aby jednak było to możliwe konieczne jest wyposażenie domowej kuchni w wysokiej jakości garnki i patelnie. Nowoczesne wyposażenie sprawi, że sam proces gotowania stanie się łatwiejszy i przyjemniejszy. Jakie garnki i patelnie wybrać, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem potraw?

Garnki stalowe – wyjątkowe tworzywo w kuchni

Wśród licznych propozycji na garnki do domowej kuchni, zdecydowana większość wybiera garnki tworzone ze stali nierdzewnej 18/10. Garnki takie znaleźć można w ofercie sklepu gerlach.pl. Stalowe garnki odznaczają się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia i ścieranie – stal zabezpieczona jest przed korozją, odkształcaniem. Garnki stalowe sprzedawane są w kompletach składających się z kilku lub kilkunastu elementów – w ten sposób możliwe jest wybranie kompletu, który odpowiada konkretnym potrzebom. W zestawach, poza klasycznymi rondelkami czy dużymi garnkami na zupę znaleźć można też elementy pozwalające na gotowanie na parze. W stalowych garnkach zastosowano też system specjalistycznych dysków, które umieszczane są w dnie garnka. Dzięki dyskom możliwe jest szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, co przekłada się na szybsze przygotowanie potraw oraz oszczędność energii.

Lejki, cedzaki i miarki

Nowoczesne garnki stalowe posiadają liczne udogodnienia, które pozwalają na bardziej komfortowe gotowanie. Garnki uzupełnione są o lejki, cedzaki oraz miarki do odmierzania płynów, które pozwalają na precyzyjne odmierzanie wody. Atutem są również profilowane rączki i uchwyty, dzięki którym podnoszenie gorących garnków jest znacznie bezpieczniejsze. Garnki posiadają również pokrywki wykonane ze szkła hartowanego.

 

 

Share.
https://centromor.com.pl/flutter-vs-aplikacje-mobilne/ https://handbagmonster.com/zmieniajacy-sie-swiat-inwentaryzacji-srodkow-trwalych-jaki-program-wybrac/ https://ecceo13-iof.org/iso-9001-na-czym-polega-wdrozenie-certyfikatu/