Idealny manicure w domowym zaciszu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Każda z pań marzy o pięknych paznokciach. Z pomocą odpowiednich akcesoriów do paznokci wymarzony efekt można uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne kosmetyki i narzędzia, by cieszyć się pięknymi dłońmi niczym z salonu kosmetycznego.

Po pierwsze pielęgnacja

Nawet pięknie pomalowane paznokcie nie odwrócą uwagi od suchych dłoni lub odstających skórek. Skóra dłoni jest dość cienka i narażona na działania wielu czynników zewnętrznych takich jak słońce i wiatr, trzeba więc o nią właściwie zadbać.

Z pomocą przyjdą nam kremy do rąk, serum i olejki. Kosmetyków należy używać kilka razy w ciągu dnia oraz aplikować krem o bogatej konsystencji na noc, by odżywić skórę podczas nocnego odpoczynku.

Na wystające skórki pomogą olejki. Dostępne są o różnych zapachach, z aplikatorem typu pipeta lub w standardowej formie pędzelka. Tego typu akcesoria do paznokci zadbają o skórę wokół paznokci i odżywią samą płytkę, która często ulega wysuszeniu.

Wariacja ze wzorkami

Dla osób lubiących wzorki i dekoracje na paznokciach niezbędne będą narzędzia, które pozwolą uzyskać bajeczne efekty i niesamowite wzory. Dostępne są w większości drogeriach lub w sklepach online.

Fanki brokatu i błysku powinny zaopatrzyć się w odpowiedni aplikator do pyłków, pędzelek o cienkim włosiu do malowania wzorków, pędzelek o skośnym włosiu oraz poduszeczkę pod dłonie. Z takim zestawem akcesoriów do paznokci można wyczarować fantazyjne wzorki.

Efektowne i precyzyjne kropeczki wykonamy bez trudu używając do tego dwustronnej sondy. To ciekawe akcesorium do paznokci, dzięki któremu uzyskamy piękny efekt i zaaplikujemy ozdoby w postaci brokatu czy holo piegów.

Hybrydowe paznokcie

Zwykłe lakiery, które odpryskują po kontakcie z wodą i nieładnie wyglądają już po kilku dniach zostały zastąpione przez trwałe lakiery hybrydowe. Ich zaletą jest trwałość, manicure jest odporny na ścieranie, a płytka paznokcia dodatkowo jest utwardzona i odporna na uderzenia.

Niezbędne akcesoria do paznokci hybrydowych to oczywiście odpowiedni lakier do hybryd, baza, top, lampa UV/LED. Przydadzą się także takie preparaty jak aceton, cleaner, waciki do przemywania i odtłuszczania paznokci.

Taki zestaw akcesoriów do paznokci możemy zakupić za niewielkie pieniądze i samemu w domu wykonać profesjonalny i trwały manicure. Przydatne mogą być również radełko do odsuwania skórek, ozdoby, pilniczek do nadania kształtu i skrócenia paznokci. Przydatny może być również wzornik, na którym zobaczymy jak prezentuje się kolor lakieru.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

Share.