Praktyczne i ekskluzywne walory mat zabezpieczających powierzchnie mebli i podłóg

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mata podkładowa wykonana zgodnie z wymiarami pozwoli zabezpieczyć blat biurka. Drogi mebel z egzotycznego drewna lub antyk używany na co dzień będzie chroniony w odpowiedni sposób jeśli znajdzie się na nim mata podkładka na zamówienie. Konsumenci korzystający z tego rodzaju ochrony już wiedzą, że podkładka na biurko jest produktem praktycznym i przydatnym.

Istotne zalety produktu

Biurko jest centralnym punktem każdego gabinetu, dlatego chcemy widzieć na nim porządek. Zarysowania na blacie wyglądają nieestetycznie. Trudno jednak jest ich uniknąć, kiedy przez cały dzień trzeba pracować przy komputerze (stacjonarne jednostki i laptopy także korzystają z myszy). Wystarczy też chwila nieuwagi, by przewrócić kubek z gorącym napojem.

Po takich wypadkach wyczyszczenie blatu biurka z plam jest bardzo trudne. Ba!! nawet niemożliwe. Są substancje, które w trwały sposób barwią powierzchnie mebli. Sprawę rozwiąże mata podkładka na zamówienie. Nie kosztuje ona dużo, a może skutecznie chronić biurko przez długi czas.

Podkładka sprawia, że podczas pisania odręcznego papier nie styka się bezpośrednio z materiałem blatu biurka, co często bywa uciążliwe z powodu chropowatości powierzchni. Na podkładce notuje się w komfortowy sposób.

Inne zastosowanie

Matę podkładki na zamówienie można zastosować do ochrony podłogi. Krzesło stojące przy biurku w trakcie codziennego użytkowania może w znacznym stopniu uszkodzić powierzchnię podłogi wykonanej nawet z dość odpornych materiałów.

Dostępne materiały

Popularną opcją jest zastosowana mata podkładka na zamówienie wykonana z materiałów przezroczystych. Najlepsze parametry w tym wydaniu ma poliwęglan. Jest dość twardy, aby nie ulegać presji fizycznej i gładki, co ułatwia pisanie. Oferowany jest w wersji transparentnej lub barwiony. Nawet kolorowy zachowuje długo świeżość kolorów. Poliwęglan odporny jest na ultrafiolet promieniowania słonecznego, który odbarwia wiele materiałów poddanych jego działaniu.

Nakładki z poliwęglanu nadają się do ochrony zarówno blatów mebli, jak i przestrzeni podłogi znajdującej się tuż przed biurkiem od strony użytkownika.

Dla mebli ekskluzywnych poleca się podkładki wykonane z naturalnych i szlachetnych materiałów. Skóra jest klasycznym rozwiązaniem. Lakierowana powierzchnia cienkiego płata skóry z usztywnieniem wewnątrz daje produkt, któremu trudno się oprzeć. Skóra daje też dodatkowe możliwości dekoracyjne. Z łatwością poddaje się obróbce szwalniczej. Używając maszyny do szycia można ozdobić matę układem efektownych stębnówek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p919,czarna-mata-podkladka-na-zamowienie-dowolny-ksztalt-cena-za-1m2.html.

Share.