Wózek spacerowy dla aktywnych rodziców

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wysokie temperatury i słońce zachęcają, aby wsiąść w samochód i spędzić rodzinny weekend na łonie natury. Rodzice będący zwolennikami spędzania czasu wśród tętniącej życiem przyrody powinni ze szczególną uwagą wybierać wózek dla swojego maluszka. Na co należy zwrócić uwagę podczas kupowania wózka, aby najświeższy nabytek doskonale radził sobie nie tylko w mieście, ale również na leśnej ścieżce? Sprawdź!

Solidny wózek spacerowy do jazdy „w terenie”

Miłośników spacerów po lasach z pewnością zainteresuje wózek spacerowy osadzony nie na plastikowych, małych kółkach, ale na solidnych, pompowanych kołach. Tego typu modele są obecnie bardzo popularne. Charakteryzują się bardzo dobrą amortyzacją, dlatego żadne wertepy nie są im straszne. Dobrej jakości wózek powinien mieć lekki stelaż o składanej konstrukcji, która zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika.

Model biegowy

Kolejna propozycja zachwyci wszystkie aktywne osoby kochające biegać. Opieka nad dzieckiem nie musi oznaczać rezygnacji ze swojej pasji. Wręcz przeciwnie – możesz odkryć przyjemność płynącą z aktywności fizycznej na nowo! W sklepach znajdziesz obecnie wózki przystosowane do biegania. Tego typu modele wyróżniają się opływowym kształtem, osadzone są nie na czterech, a na trzech kołach (dwóch większych z tyłu i jednym mniejszym z przodu).

Dodatkowe wyposażenie

Podczas spaceru z dzieckiem powinniśmy być przygotowani na każdą ewentualność. Niespodziewany deszcz nie zakłóci wycieczki, jeśli będziesz mieć  ze sobą przezroczystą folię przeciwdeszczową. Pomocnym elementem zestawu z pewnością okaże się również bagażnik montowany u podstawy wózka oraz torba zawieszana przy rączce.

Share.