Blog, który zarabia na Ciebie!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Własny blog to olbrzymie możliwości rozpoczęcia ciekawego biznesu – udowadniają to liczni blogerzy z polskiej blogosfery, którzy przez lata budowali swoja pozycję w sieci. Jeśli chcesz dać się poznać szerszemu gronu osób warto zainteresować się hostingiem naszego bloga czy strony.

Jak wybrać odpowiedni hosting?

Hosting WordPress nie jest trudny do znalezienia – wiele firm zaoferuje nam ciekawe pakiety i oferty. Szukając najlepszego rozwiązania musimy być świadomi, że na dobry hosting składa się wiele elementów. Decydując się na konkretny hosting przede wszystkim zwracajmy uwagę na transfer – jest to ilość danych, którą użytkownicy pobierają podczas oglądania naszej witryny. Jeśli na naszym blogu znajduje się dużo zdjęć oznacza to, że ilość pobieranych danych będzie duża i konieczne będzie wybranie oferty z dużą ilością transferu.

Nie mniej ważny jest limit powierzchni dyskowej – tu również warto pamiętać o zawartości naszego bloga, ale też o fakcie, że również firmowy e-mail pod naszą domeną może wymagać większej powierzchni dyskowej. Wiele mówi się również o uptime czyli o czasie bezawaryjnego działania serwerów. Uptime wyrażany jest w procentach. Pożądaną wartością uptime jest 99%.

Wiele osób decydujących się na hosting mówi również o tym, jak istotne jest bezpieczeństwo danych. Dostawca usługi powinien zapewnić nam bezpieczeństwo danych oraz możliwość wykonywania backupów kilka razy dziennie na wypadek awarii. Z punktu widzenia użytkownika ważna powinna być dla nas także pomoc techniczna. Dzięki możliwości kontaktowania się z pracownikami firmy szybko zażegnamy problemy i awarie.

Jak sprawić, by nasz blog odniósł sukces?

Chcąc codziennie oglądać polepszające się statystyki na naszym blogu musimy przede wszystkim zadbać o wartościową treść. Warto, aby wpisy czy relacje pojawiały się na naszej witrynie regularnie. Tworząc wpisy warto rozplanować ich publikację na kilka tygodni czy wręcz miesięcy do przodu!

 

Share.
usiek.pl eplus.waw.pl dge-o-rama.com