Krzesełko do karmienia – bezpieczne siedzisko dla malucha

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wspólne spożywanie posiłków to istotny czas w każdym domu. Chcąc włączyć we wspólne jedzenie również najmłodszych członków rodziny konieczne jest zapewnienie im wygodnego krzesełka do karmienia. Krzesełko takie nie tylko zapewni dziecku komfort, ale również sprawi, że będzie ono bezpieczne. Jakie rozwiązania i propozycje mają dla nas topowi producenci?

Krzesełko do karmienia i zabaw!

Nowoczesne krzesełko do karmienia zaskoczy nas zarówno pod względem samego projektu, jak i wykorzystanych materiałów. Producenci wiedzą, jak ważne jest zapewnienie dziecku komfortu i bezpieczeństwa: zastosowali trwałe tworzywa, które nie odkształcają się, nie są podatne na wnikanie brudu. Podstawą krzesełka jest stelaż i osadzone na nim siedzisko. Stelaż posiada tylne stopery oraz podgumowane koła – rozwiązania te pozwalają na zachowanie stabilnej pozycji krzesełka również wtedy, kiedy dziecko się wierci. Siedzisko wykonane jest z miękkich materiałów i z wierzchu pokryte ceratową tapicerką. Zastosowanie takiego materiału pozwala na szybkie i skuteczne czyszczenie, a co za tym idzie: bezproblemowe utrzymanie tapicerki w czystości. Siedzisko posiada kilka punktów regulacji, w tym odchylenia oparcia, wysokości siedziska i wysokości podnóżka. Krzesełko do karmienia uzupełniono także w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które rodzic może regulować. Ważnym elementem krzesełka do karmienia jest blat – duża powierzchnia pozwala na swobodę podczas jedzenia, projektanci pomyśleli również o dodatkowym miejscu na kubek.

Jedzenie i zabawa!

Czy wiesz, że krzesełko do karmienia może posłużyć również jako miejsce twórczej pracy? Wystarczy kartka papieru, kredki czy pisaki i gotowe! Krzesełko do karmienia pozwoli Ci także kontrolować zachowanie i pozycję dziecka, aby było ono bezpieczne.

 

Share.