Międzynarodowe spotkania blockchain i kryptowaluty

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nie dziwi chyba nikogo fakt, że o kryptowalutach mówi się na całym świecie. Skoro jest to temat interesujący wszystkie narody, wszyscy o tym mówią. Nie tylko pomiędzy sobą, ale także podczas zwoływanych konferencji, jakie już się odbyły lub dopiero są w planach. Tak bowiem duże jest zainteresowanie tematami, jakie odnoszą się do blockchain i wszystkiego, co powstaje dzięki temu.

Consensus 2022 w Teksasie

Masz możliwość wyjazdu do Austin, znajdującego się w Teksasie  (USA), w dniach 9-12 czerwca 2022 roku? Jeżeli tak, to doskonale się składa, bowiem organizowane jest tam spotkanie Consensus conference 2022. Jest to jedno z najważniejszych spotkań w roku 2022, określane mianem największego, jeżeli chodzi o blockchain i kryptografię. Wiele debat, interesujących rozmów, możliwości nawiązania współpracy z wieloma specjalistami. Consensus gromadzi specjalistów z wielu firm, w tym chociażby 10Clouds. To nie tylko poważne rozmowy, ale także wiele kulturalnych wydarzeń scenicznych, jakie uprzyjemnią czas wszystkim zgromadzonym osobom.

Konferencja I love marketing & technology

Spotkanie, jakie odbywa się w Warszawie, w dniach 18-20 maja 2022 roku. Trzy dni, które ma zgromadzić ponad 1200 uczestników. W tym przewidzianych jest ponad sześćdziesiąt prelegentów, którzy będą odnosić się do tematów, jakie mają być poruszane w trakcie. Co dokładnie będzie omawiane w tym okresie? Na zapowiedzianej liście znaleźć można:

  • I ❤ social media,
  • I ❤ tech – NOWOŚĆ!,
  • I ❤ marketing,
  • I ❤ tv & video – NOWOŚĆ!,
  • I ❤ seo & content.

Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie, które warto zaplanować. Tym bardziej, że odbywa się ono w Polsce.

Konferencja CryptoVerse Expo Poland

Warto wspomnieć spotkanie, jakie odbyło się już 17 lutego 2022 roku, w Warszawie. Po co? Aby wiedzieć, że przy kolejnej okazji, należy udać się na CryptoVerse Expo. Tym razem było to spotkanie, jakie zostało zorganizowane w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W konferencji wzięły udział takie osobistości, jak dr Tomasz R. Smus, Mike Satoshi, Patryk Kempiński, Bartłomiej Juraszek, Maurycy Konopacki. Chociaż to nie koniec listy sławnych nazwisk, jakie znają się na świecie blockchainów i kryptowalut. Co prawda, wstęp był darmowy, jednak trzeba było zarezerwować sobie możliwość udziału w takich spotkaniach. Nie brakowało bowiem chętnych osób do tego, aby móc zapoznać się z nowinkami, jakie odnoszą się do NFT, analizy kryptowalut, jak również metaverse, czy trendów panujących na rynku.

 

Share.