Wykorzystać przeszklenie Eclaz i postaw na naturalne światło!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Każdy z nas pragnie, aby jego dom czy mieszkanie było naturalnie oświetlone i aby słońce wydobywało piękno z każdego wnętrza. Niestety, klasyczne okna mogą znacząco zmniejszać ilość naturalnego światła wpadającego do wnętrz. Rozwiązaniem tego problemu może być przeszklenie Eclaz.

Jaki wpływ na nas ma naturalne światło?

Dostęp do naturalnego światła wpływa na nasze samopoczucie, jak i zdrowie fizyczne oraz psychiczne. W jasnych i widnych pomieszczeniach czujemy się po prostu lepiej i bardziej komfortowo, a samo światło pozwala nam na codzienne funkcjonowanie – czytanie książek, uczenie się, pracowanie. Naturalne światło słoneczne pozwala też na wytwarzanie w naszych organizmach witaminy D, niezbędnej do budowania zdrowych kości. Szacuje się, że klasyczne, trzyszybowe okna tworzą nawet do 30% strat dziennego światła – to naprawdę dużo. Na szczęście przeszklenie Eclaz pozwoli zminimalizować te straty i wykorzystywać w pełni potencjał naturalnego światła w naszych domach. Czym jest przeszklenie Eclaz i w jakich oknach można je zastosować?

Przeszklenie Eclaz – specjalistyczna powłoka

Przeszklenie Eclaz to nic innego jak wysokiej jakości okna, posiadające specjalną powłokę, która pozwala na znaczne zmniejszenie ubytku naturalnego światła wpadającego do wnętrz. Wg badań powłoka Eclaz pozwala na wpuszczanie do wnętrz nawet do 11% światła dziennego więcej – wpłynie to niebagatelnie nie tylko na odbiór wnętrza, ale również na nasze samopoczucie i zdrowie. Powłoka Eclaz ma jeszcze jedną zaletę – dzięki większej ilości światła możliwe jest szybsze i skuteczniejsze nagrzanie wnętrza, szczególnie w przypadku okien panoramicznych montowanych w salonach czy pokojach dziennych. Nie musimy już dogrzewać pomieszczenia – powłoka ta przyczyni się do poprawy domowego budżetu!

Share.