Wybieramy leżak aluminiowy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wśród licznych mebli ogrodowych leżak aluminiowy cieszy się wyjątkową popularnością. Nowoczesne meble ogrodowe zachwycają nas wyglądem, funkcjonalnością, ciekawym designem. Leżak aluminiowy to element, który sprawdzi się w różnorodnych przestrzeniach, w tym również na balkonach czy tarasach. Jaki leżak wybrać, aby cieszyć się latem i korzystać ze wspaniałej pogody?

Leżak aluminiowy – konstrukcja, która zaskakuje

Nowoczesne leżanki ogrodowe to przykład nowoczesnego i przemyślanego designu. Leżak aluminiowy tworzony jest z materiałów o podwyższonej odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Aluminiowy stelaż malowany jest proszkowo – oznacza to, że konstrukcja jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i korozją, odkształcaniem. Niska waga stelaża pozwala na wygodne i bezproblemowe przenoszenie leżaka z miejsca na miejsce. Leżak aluminiowy może posiadać wypełnienie wykonane z syntetycznych siatek czy też z technorattanu. Siatki są odporne na ścieranie, posiadają gęsty splot i doskonale amortyzują. W przypadku leżanek technorattanowych plecionka do złudzenia imituje naturalny rattan i sprawia, że otoczenie staje się bardziej estetyczne.

Leżak aluminiowy i parasol ogrodowy

Idealnym duetem do weekendowego odpoczynku okaże się leżak aluminiowy oraz nowoczesny parasol ogrodowy. Parasole zaskoczą nas pod wieloma względami – posiadają one liczne punkty regulacji, które pozwolą na idealne określenie kąta padania cienia. Parasole posiadają szerokie czasze – długość ich boku może dochodzić nawet do 4 metrów! Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem – takie połączenie sprawia, że czasza nie tylko nie chłonie brudu, ale też skutecznie chroni zarówno przed promieniowaniem UV, jak i niespodziewanym deszczem!

 

 

Share.
https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ https://bezpiecznapodroz.org/2024/03/03/ubezpieczenie-samochodu-w-podrozy-zagranicznej-co-musisz-wiedziec/