Systemy telematyczne dla polskich przewoźników

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Systemy telematyczne już jakiś czas temu znalazły się w szeregach wielu największych firm przewozowych. Z roku na rok zyskują sobie coraz więcej firm, które współpracują z telematyką poprawiając kondycję własnej firmy przewozowej. Do tej grupy zalicza się również polskich przewoźników, którzy również chcą lepiej funkcjonować na rynku. Tak się składa, że istnieje bardzo dobry polski system zarządzania flotą, z którego usług warto skorzystać…

Dbkfleetmanagement – polski system zarządzania flotą 

Dbkfleetmanagement jest systemem autorstwa Grupy DBK, która zajmuje się najróżniejszymi odnogami szeroko pojętej branży TSL. Kto zna się lepiej na transporcie niż firma będąca na rynku od ponad 25 lat? Odpowiedź na to pytanie każdy może udzielić w swojej głowie. Jednak wracając do samej aplikacji – Dbkfleetmanagement to system operacyjny, który wstrząsnął polskim światem przewoźniczym. Dzięki specjalnie dobranym, dobrze zoptymalizowanym oprogramowaniu każdy przedsiębiorca może poprawić ekonomię, bezpieczeństwo czy wygodę prowadzenia własnej firmy.

Dbkfleetmanagement to system, który montuje się w komputerze pokładowym samochodów ciężarowych. Dzięki temu na stałe wie w jakim stanie technicznym znajduje się każdy pojazd. Wraz z wpiętym nadajnikiem GPS może śledzić położenie pojazdu na mapie, ale również analizować raporty spalania paliwa czy wspomagać kierowcę w podejmowaniu trudniejszych decyzji. Taką decyzją może być rada odnośnie drobnych bądź poważniejszych usterek jakie przydarzają się kierowcom podczas trasy. Konsultanci wskażą najbliższą stację kontroli pojazdów, w której będzie można naprawić dany problem i kontynuować trasę.

Podsumowanie 

Wszystkie te zalety jednoznacznie wskazują na pozytywny, szeroki pakiet korzyści, który wnosi telematyka do firm przewozowych. W dzisiejszych czasach bez zautomatyzowanych systemów można zostać w tyle za konkurencją. Dbkfleetmanagement jest oprogramowaniem, które zbliży firmę przewozową do tych najlepszych.

Share.