Urządzenie do liposukcji Embrance – przełom w medycynie estetycznej

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Liposukcja jest zabiegiem budzącym wiele kontrowersji. Dla jednych jest to jedyny sposób na przywrócenie swojemu ciału zdrowego, atrakcyjnego wyglądu, a dla innych – niebezpieczna operacja mogąca mieć poważne następstwa. Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna nieustannie się rozwijają. Doskonałym przykładem postępu w tych dziedzinach jest wkroczenie na rynek liposukcji RFAL wykonywanej przy pomocy urządzenia Embrance. Czym jest cieszący się coraz większą popularnością zabieg? Sprawdź!

Klasyczna liposukcja

Przeprowadzana na stole operacyjnym liposukcja polega na umieszczeniu pod skórą w miejscach wymagających wyszczuplenia kaniuli, czyli wysokociśnieniowego przyrządu odsysającego nadmiar tkanki tłuszczowej. Wykonywany w ten sposób zabieg niesie ze sobą ryzyko wystąpienia wielu skutków ubocznych: posiniaczenia utrzymującego się nawet kilka tygodni, zakrzepowego zapalenia żył, nieprawidłowości w konturze, infekcji, uczucia drętwienia, zatoru tętnicy płucnej, a nawet przebicia narządów wewnętrznych.

Urządzenie do liposukcji Embrance – skutecznie i  łagodnie

Nowoczesne gabinety medycyny estetycznej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pacjentów pragnących w bezpieczny i mało inwazyjny sposób poprawić swój wygląd, a co za tym idzie, również komfort życia, zastępując klasyczną liposukcję zabiegiem z wykorzystaniem prądu RF. Liposukcja RFAL wykorzystuje działanie prądu RF, który przepływa pomiędzy dwoma elektrodami.    Urządzenie do liposukcji z linii Embrance jest wyposażone w aplikatory o zróżnicowanej wielkości pozwalające działać precyzyjnie na różne partie ciała. Kuracja jest szybka, bezpieczna, nie naraża pacjenta na utratę duże ilości krwi. Jej efekty są długotrwałe, a efekty uboczne – znikome.

 

 

 

 

Share.