Wszystko, co trzeba wiedzieć o bieliźnie wyszczuplającej

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Specjalne okazje wymagają specjalnych środków. Wie o tym każda kobieta, która przygotowuje się na wielkie wyjście i chce wyglądać idealnie. Jak szybko i skutecznie poprawić swoją sylwetkę przy pomocy bielizny wyszczuplającej?

Jak pomoże bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca, która jest uszyta z dobrych materiałów potrafi wysmuklić sylwetkę nawet o 2 cm. Chcąc jednak osiągnąć tak spektakularny efekt należy wybierać bieliznę, która ma nie mniej niż 20% elestanu, czyli materiału, który jest odpowiedzialny za uzyskanie efektu wysmuklenia.

Koniecznie należy zwrócić uwagę, czy bielizna wyszczuplająca zawiera naturalne włókna. W bieliźnie gorszej jakości naturalnych materiałów nie będzie, co może skutkować brakiem cyrkulacji powietrza. Taka bielizna jest mało komfortowa, a dłuższe przebywanie w niej pozostawia nieprzyjemne wrażenie.

Szybkie rozwiązanie

Bielizna wyszczuplająca przeznaczona jest do rozwiązywania konkretnych problemów. Halka będzie idealna, gdy kobieta planuje założyć obcisłą sukienkę. Można zdecydować się na model, który przypomina spódnicę. Takie halki kończą się pod biustem. Dzięki nim wymodelowane będą uda, biodra oraz spłaszczony brzuch. W sytuacji, gdy zależy nam na wymodelowaniu piersi warto wybrać halkę, która ma również stanik.

Warto pamiętać, że kupując halkę do konkretnej sukienki należy przymierzyć bieliznę razem z sukienką. Trzeba sprawdzić, czy halka nie jest za długa, nigdzie nie wystaje i ukrywa wszystko to, co jest do ukrycia.

Majtki modelujące poradzą sobie z problemem wystającego brzucha oraz boczków. Jednocześnie wymodelują oraz podniosą pośladki. Zniwelują również o niedoskonałości na plecach oraz w okolicy żeber.

Rajstopy modelujące nie tylko wyszczuplą uda oraz biodra, ale zadbają o apetyczny wygląd nóg. Pośladki będą wyglądały na bardziej jędrne i uniesione.

Rozmiar ma znaczenie

W momencie, gdy wybrany jest już odpowiedni rodzaj bielizny, materiał z którego jest uszyta przychodzi czas na wybranie odpowiedniego rozmiaru.

Złudne jest myślenie, że ciaśniejsza bielizna będzie bardziej opinała sylwetkę. Zbyt dopasowana bielizna wyszczuplająca będzie wyglądała nieestetycznie i uwypukli wszystkie niedoskonałości figury.

Bieliznę modelującą należy wybierać w takim rozmiarze, w którym kobieta nosi bieliznę codzienną. To nie rozmiar bielizny ma wpływ na osiągniecie efektu wysmuklenia, ale materiały, które zostały wykorzystane do jej produkcji. Im lepsza mieszanka materiałów została zastosowana w bieliźnie wyszczuplającej, tym skuteczniejsze będzie wysmuklenie sylwetki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

Share.