Nowoczesne fotele na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Szukając idealnego miejsca wypoczynkowego warto postawić na przydomowy taras – do niedawna przestrzeń ta była zaniedbywana, dzisiaj wiemy, że może nam służyć jako idealne miejsce wypoczynkowe. Szukając pomysłów na aranżację tarasu warto wybrać wysokiej jakości meble ogrodowe – fotele na taras to podstawa!

Zestaw kawowy na tarasie

Najprostszym sposobem na zaaranżowanie przydomowego tarasu jest zakupienie niewielkiego zestawu kawowego w którym znajdziemy fotele na taras oraz stolik kawowy. Takie zestawy idealnie sprawdzą się tam, gdzie chcemy podawać na tarasie śniadania czy też gościć bliskich kawą i smacznymi deserami. Wśród rekomendowanych zestawów największym zainteresowaniem cieszą się fotele na taras wykonane z trwałego technorattanu. Materiał ten doskonale sprawdza się w ogrodowych warunkach – technorattan posiada nieporowatą strukturę, przez co jest zabezpieczony przed wnikaniem wilgoci, brudu, zanieczyszczeniami. Czyszczenie takiej struktury nie sprawia żadnego problemu. Fotele na taras z technorattanu dostępne są w wielu opcjach: w kolekcjach znajdziemy zarówno fotele inspirowane klasycznymi trendami, jak i nowoczesnymi designem. Niska waga foteli na taras wynika z zastosowania stelaży aluminiowych. Materiał ten zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Dla większej wygody krzesła i fotele możemy uzupełnić o miękkie poduszki i siedziska.

Nowoczesne fotele na taras

Chcąc zaaranżować taras w sposób nowoczesny możemy wybrać komplet meblowy, w którego skład wchodzą zarówno fotele na taras, ale również sofy czy obszerne stoliki kawowe. Jeśli chcemy podawać posiłki na tarasie możemy wybrać komplet składający się z foteli na taras oraz dużego stołu jadalnego. Duże stoły pozwolą na usadzenie większej ilości biesiadników i zorganizowanie letniego grilla!

 

 

Share.