Parki rozrywki w Polsce i blisko naszych granic

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Parki rozrywki to idealne miejsce do spędzenia czasu w trakcie upalnego weekendu – nie ma co do tego wątpliwości. Nowoczesne parki rozrywki oferują swoim gościom wiele interesujących atrakcji, rozrywek, ale też elementów edukacyjnych – wszystko to mamy pod ręką! Jakie parki rozrywki wybierać, aby dziecko mogło przyjemnie spędzić czas i abyśmy nie martwili się o jego bezpieczeństwo?

Tropical Island – wyjątkowy park rozrywki w sercu Europy!

Szukając ciekawych parków rozrywki na mapie Europy nie sposób przeoczyć Tropical Island – to wyjątkowy park rozrywki położony w niewielkiej odległości od Berlina. Chcąc zwiedzić i spędzić nieco czasu w tym wspaniałym miejscu warto poświęcić cały dzień – o dojazd z Zielonej Góry zadba firma turystyczna lubuskielove.pl.

Co czeka na nas w tym parku rozrywki? Podstawową atrakcją jest las tropikalny, który zaprezentuje nam ponad 30 tysięcy gatunków roślin. Na sporej wysokości dostrzeżemy wspaniałe, kwitnące orchidee… oraz kiście bananów! Warto również spędzić nieco coraz w tropikalnej wiosce, gdzie przetransportowano oryginalne domy rdzennych mieszkańców Bali, Tajlandii czy z Samoa. Również na najmłodszych bywalców parku czekają nie lada atrakcje – na 4 tysiącach metrów kwadratowych umieszczono ściankę wspinaczkową, prawdziwy tor wyścigowy czy staw z łódkami, które napędzamy siłą własnych nóg! Na dorosłych czeka tu prawdziwa, piaszczysta plaża, zachęcająca do relaksu i odpoczynku, leżaki. Dzieci znajdą wiele uciechy w budowaniu skomplikowanych budowli z piasku. Nieopodal położony jest statek, z którego możliwe jest zjeżdżanie wprost do wody!

Jak przygotować się do wizyty w parku rozrywki?

Decydując się na taki sposób spędzania czasu przede wszystkim zaopatrzymy się w wygodne stroje kąpielowe dla siebie i dzieci. Istotnym elementem będą również wodoodporne klapki, w których dzieci będą mogły bez obaw przemieszczać się po posadzkach i piasku.

Share.